Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Podsumowanie wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Mazury Cud Natury - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Mazury Cud Natury

W poniedziałek (21 listopada) w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Sokołowie Podlaskim odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Mazury Cud Natury.

W poniedziałek (21 listopada) w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Sokołowie Podlaskim odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Mazury Cud Natury. Na uroczystość przybyło 24 dzieci – z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu całego Mazowsza, których prace zdobyły tytuł finalisty (8 uczniów) lub zostały wyróżnione w etapie wojewódzkim konkursu (28 uczniów).

Uroczystość rozpoczęła się występem przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Sokołowie Podlaskim. W przedstawieniu teatralnym o tematyce ekologicznej znalazło się miejsce na promocję jednego z najpiękniejszych regionów naszego kraju – Mazur.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki ufundowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Godnym podkreślenia jest fakt, że troje naszych finalistów zostało docenionych i nagrodzonych w etapie ogólnopolskim i wzięło udział w gali finałowej, która odbyła się 9 listopada w Olsztynie.

 

Metryczka

22.11.2011
Data publikacji 22.11.2011
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Grażyna Staręga
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry