Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

V Wojewódzka Konferencja Kształcenia Specjalnego - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

V Wojewódzka Konferencja Kształcenia Specjalnego

V Wojewódzka Konferencja Kształcenia Specjalnego pt. „Gdy choruje dusza, a cierpi ciało”, skierowana jest do dyrektorów szkół, nauczycieli (w szczególności wychowania fizycznego) i poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz rodziców. Odbędzie się ona w dniu 4 października 2010 r.

                                                                                                                                              Warszawa, 30 sierpnia 2010 r.
 
KO.ZSE.CŁ.003-3/10
 
 
 
 
                        Panie i Panowie
                        Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,
                        Drodzy Rodzice
 
           
Szanowni Państwo, 
            serdecznie zapraszam na V Wojewódzką Konferencję Kształcenia Specjalnego pt. „Gdy choruje dusza, a cierpi ciało”, skierowaną do dyrektorów szkół, nauczycieli (w szczególności wychowania fizycznego) i poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz rodziców. Odbędzie się ona w dniu 4 października 2010 r. (w godz. 10.00-14.00) w Zespole Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy.
            Tematyka konferencji porusza niezwykle ważne zagadnienia dotyczące zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży. Współczesnym problemem jest bowiem nasilające się zjawisko chorób wśród dzieci i młodzieży związanych z zaburzeniami odżywiania, a w szczególności anoreksji. Stąd też bierze się idea spotkania z Państwem - osobami, które codziennie mogą wpływać na zachowania młodych ludzi, udzielać im wsparcia i pomocy.
            W gronie prelegentów biorących udział w Konferencji znajdują się specjaliści, którzy na co dzień zajmują się problemami zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży.
            Organizatorami spotkania, obok Kuratorium Oświaty w Warszawie, są: prof. dr hab. n. med. Tomasz Wolańczyk, Konsultant Wojewódzki dla Województwa Mazowieckiego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, Zespół Szkół Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k/Warszawy.           
W imieniu wszystkich organizatorów jeszcze raz gorąco zachęcam do udziału w zaplanowanej konferencji (program w załączeniu).

Z wyrazami szacunku
Mazowiecki Kurator Oświaty
                     /-/
        mgr inż. Karol Semik

Pliki do pobrania

Metryczka

31.08.2010
Data publikacji 31.08.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Violetta Pulwarska
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry