Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy

W dniach 22-23 września 2010 r. już po raz piąty odbędzie się Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy. Prosimy o zapoznanie się z listem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Warszawa, 20 sierpnia 2010 r.
 
 
 
KO.WKS.KA.075-22/10
 
 
Dyrektorzy
szkół ponadgimnazjalnych
województwa mazowieckiego
 
 
Szanowni Państwo,
w dniach 22-23 września br. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przy Placu Politechniki 1, już po raz piąty odbędzie się Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy, będący częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej prezentującej ofertę edukacyjną szkolnictwa wyższego i zasady egzaminu maturalnego w roku 2011.
Na szczególną uwagę zasługuje program spotkań przygotowany przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie dla uczniów klas maturalnych: „Jak przygotować się do egzaminu maturalnego z …”. Przygotowane zostały także spotkania z pracownikami akademickich uczelni Warszawy, odpowiedzialnymi za sprawy rekrutacji. Zaplanowane też zostały spotkania na temat sytuacji na rynku pracy, zapotrzebowania na specjalistów w różnych zawodach i możliwość skorzystania z konsultacji z doradcami edukacyjno-zawodowymi.
Bogaty program merytoryczny dla nauczycieli i uczniów, rozmiary i atrakcyjność przedsięwzięcia, skłania mnie do tego, by zachęcić Państwa do zorganizowanego udziału w Salonie, w sposób najbardziej efektywny. Uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o zapoznanie się z programem spotkań i harmonogramem odwiedzin, który zamieszczony zostanie na stronie www.salonmaturzystow.pl oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na salach konferencyjnych, przesłanie organizatorom zgłoszenia pobranego z tej strony.
Wstęp na Salon i wszystkie spotkania programowe jest wolny.
 
Z wyrazami szacunku
Mazowiecki Kurator Oświaty
                   /-/
    mgr inż. Karol Semik
                                                                              

Metryczka

23.08.2010
Data publikacji 23.08.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry