Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs na plakat - „Prędkość Zabija. Włącz Myślenie” - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs na plakat - „Prędkość Zabija. Włącz Myślenie”

Inicjatywa która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem zagrożeń, jakie stwarza jazda z nadmierną prędkością oraz stworzenie atmosfery braku przyzwolenia na niebezpieczne zachowanie na drogach.

Warszawa, 24 czerwca 2010 r.
KO.IPR.I-DM.071-33 /10


Dyrektorzy szkół podstawowych
województwa mazowieckiego


w związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnego wypoczynku istotnego znaczenia nabiera sprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej na drogach. Ministerstwo Edukacji Narodowej popiera wszelkie inicjatywy, których celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach nie tylko w okresie wakacyjnym, lecz także w ciągu roku szkolnego. Jednym z takich przedsięwzięć jest organizowany przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego konkurs na plakat promujący ideę nieakceptacji przekraczania dozwolonych prędkości jazdy, organizowany w ramach kampanii społecznej „Prędkość Zabija. Włącz Myślenie”.
 
Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tej inicjatywie, która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem zagrożeń, jakie stwarza jazda z nadmierną prędkością oraz stworzenie atmosfery braku przyzwolenia na niebezpieczne zachowanie na drogach.
 
W załączeniu przekazuję regulamin konkursu.

 
Z poważaniem

z up. Mazowieckiego Kuratora Oświaty
/-/
Mariusz Dobijański
Mazowiecki Wicekurator Oświaty

Pliki do pobrania

Metryczka

25.06.2010
Data publikacji 25.06.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Deluga
Osoba udostępniająca informację:
Kamil Żmudziński
do góry