Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Badanie dotyczące skutków migracji zarobkowej rodziców uczniów - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Badanie dotyczące skutków migracji zarobkowej rodziców uczniów

Ministerstwo Edukacji Narodowej przystąpiło do przeprowadzenia badań dotyczących skali oraz problemów związanych z występowaniem ewentualnych negatywnych skutków migracji zarobkowej rodziców uczniów. W tym celu została przygotowana elektroniczna ankieta zamieszczona pod adresem internetowym: www.men.gov.pl/migracja , którą wypełnić prosimy do dnia 31 maja 2010 r.

Warszawa, 17 maja 2010 r.

KO.SNP.I-GB.071-36/10
 
Szanowna Pani Dyrektor/
Szanowny Panie Dyrektorze,
 
uprzejmie informuję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przystąpiło do przeprowadzenia badań dotyczących skali oraz problemów związanych z występowaniem ewentualnych negatywnych skutków migracji zarobkowej rodziców uczniów. W tym celu została przygotowana elektroniczna ankieta zamieszczona pod adresem internetowym: www.men.gov.pl/migracja
 
W związku z powyższym uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o zarejestrowanie się na wskazanej powyższej stronie internetowej i udzielenie odpowiedzi na pytania zamieszczone w aplikacji. Jednocześnie informuję, że „wyjście” z aplikacji bez jej zapisania, powoduje utratę wpisanych wcześniej danych. Z kolei w przypadku zapisania informacji, nie będzie możliwości ponownego jej edytowania.
 
Bardzo proszę o wypełnienie ankiet do 31 maja 2010 r. W sprawach dotyczących pomocy technicznej można kontaktować się pod adresem: migracja@men.gov.pl
 
O udzielenie odpowiedzi na pytania proszeni są dyrektorzy szkół i placówek publicznych i niepublicznych, ogólnodostępnych i specjalnych: placówek wychowania przedszkolnego, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów ogólnokształcących, liceów profilowanych, techników, zasadniczych szkół zawodowych i szkół dla dorosłych.
 
Z poważaniem

z up. Mazowieckiego Kuratora Oświaty
/-/
Mariusz Dobijański
Mazowiecki Wicekurator Oświaty

Metryczka

17.05.2010
Data publikacji 17.05.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Gronosz
Osoba udostępniająca informację:
Kamil Żmudziński
do góry