Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Obchody Roku Chopina na Mazowszu - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Obchody Roku Chopina na Mazowszu

25 maja 2010 r. w Sochaczewie odbędą się uroczystości związane z Rokiem Chopina, połączone z inauguracją działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Rodzina Szkół Chopinowskich”. Przedsięwzięcie zostało objęte wsparciem i patronatem Wojewody Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz lokalnych samorządów terytorialnych.

25 maja 2010 r. w Sochaczewie odbędą się uroczystości związane z Rokiem Chopina, połączone z inauguracją działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Rodzina Szkół Chopinowskich”.  Przedsięwzięcie, organizowane przez Stowarzyszenie i Zespół Szkół w Sochaczewie, zostało objęte wsparciem i patronatem Wojewody Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz lokalnych samorządów terytorialnych. 

Obok przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej w uroczystościach wezmą udział dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie z rożnych stron Mazowsza i kraju.

 

W ramach obchodów Roku Chopina 25 maja przewidziano m.in. panel dyskusyjny („Jaką rolę w naszym życiu pełni muzyka klasyczna, jej wpływ na wychowanie młodych pokoleń”) z udziałem muzyków, muzykologów i nauczycieli muzyki, prezentację szkół zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Rodzina Szkół Chopinowskich” oraz uroczyste rozstrzygniecie i nagrodzenie uczestników konkursów o tematyce chopinowskiej (zobacz: więcej o konkursach). Obchody zakończy wspólne zwiedzanie Żelazowej Woli.

 

Dodatkowe informacje na stronie Stowarzyszenia „Rodzina Szkół Chopinowskich”.

Metryczka

12.05.2010
Data publikacji 12.05.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry