Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Projekt SET: Szkolna Edukacja Tenisowa - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Projekt SET: Szkolna Edukacja Tenisowa

Projekt SET – Szkolna Edukacja Tenisowa w ramach społecznego programu „USP tenispolska – Tenis na zdrowie”, którego zadaniem jest walka z otyłością wśród dzieci i młodzieży. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 10-12 lat.

KO.WKS.I.KŻ.075-31/10Informuję, iż w ramach społecznego programu „USP tenispolska – Tenis na zdrowie” powstał projekt SET – Szkolna Edukacja Tenisowa, którego zadaniem jest walka z otyłością wśród dzieci i młodzieży skierowany do dzieci w wieku 10-12 lat.
W związku z powyższym dla zainteresowanych programem nauczycieli organizowane są przez Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Fundację Edukacji Społecznej bezpłatne szkolenia.
Dzięki programowi nauczyciel wychowania fizycznego będzie prowadził z dziećmi zabawy i gry nawiązujące do tenisa, uczył podstaw gry, jak również będzie koordynował zajęcia w klubach tenisowych w pobliżu szkoły.
Ponadto celem szkolenia jest przekazanie informacji dotyczących ochrony układu ruchu przed przeciążeniami ze szczególnym uwzględnieniem kręgosłupa. Wychowawca lub psycholog/pedagog poprowadzi zajęcia profilaktyczne na temat znaczenia prozdrowotnego stylu życia, w tym potrzeby aktywnego wypoczynku oraz racjonalnego żywienia. Szkolenie pierwszego stopnia odbędzie się w dniach 15 -16 maja 2010 r. w Warszawie.

Więcej informacji na temat zapisów oraz harmonogramu szkolenia można uzyskać pod adresem: ABK Grupa, Ilona Fijałek, e-mail: ilona.fijałek@tenispolska.pl tel. (22) 401 22 16-18 oraz na stronie www.tenispolska.plMetryczka

30.04.2010
Data publikacji 30.04.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Violetta Pulwarska
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Kasińska
do góry