Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja „Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi” - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja „Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi”

12 kwietnia 2010 r. w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie odbędzie się konferencja ”Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi.

KO.WKS.I.MA.004 – 28/10


12 kwietnia 2010 r. w godz. 10.00 - 16.00, w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, Aleje Ujazdowskie 28, odbędzie
się konferencja ”Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi”. Jest ona inauguracją regionalnych szkoleń przygotowujących nauczycieli/wychowawców do pracy z dziećmi w obszarze praw człowieka, tolerancji, przeciwdziałania dyskryminacji i rasizmowi, w oparciu o polskojęzyczną wersję pakietu edukacyjnego „KOMPASIK - Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi”.
Celem konferencji jest przybliżenie pakietu edukacyjnego „KOMPASIK - Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi” oraz wskazanie możliwości wykorzystania go w pracy dydaktycznej i wychowawczej z dziećmi, a także zainicjowanie dyskusji na temat zaangażowania środowiska oświatowego w działania na rzecz szacunku dla prawa oraz kształtowania postaw odpowiedzialności obywatelskiej.
Zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o nadesłanie formularza zgłoszeniowego do 2 kwietnia 2010 r. na adres:

Pracownia Edukacji Obywatelskiej
Ośrodek Rozwoju Edukacji
fax. 22 345 37 52
e-mail: sara.zubeir@ore.edu.pl

Formularz zgłoszenia oraz program znajduje się na stronie internetowej www.ore.edu.pl. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 345 36 83.


Metryczka

26.03.2010
Data publikacji 26.03.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Violetta Pulwarska
Osoba udostępniająca informację:
Anna Molka
do góry