Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Edukacja aksjologiczna – cykl konferencji - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Edukacja aksjologiczna – cykl konferencji

Zapraszamy cykl konferencji pt. „Edukacja aksjologiczna. Wartości ogniwem integrującym środowisko szkolne. Programy wychowawcze”, których współorganizatorem jest Kuratorium Oświaty w Warszawie. Spotkania skierowane są do rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i wychowawców z terenu województwa mazowieckiego.

Pierwsza z cyklu konferencji pt. „Edukacja aksjologiczna. Wartości ogniwem integrującym środowisko szkolne. Programy wychowawcze”, skierowanych do rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli i wychowawców z terenu województwa mazowieckiego, odbyła się 17 marca 2010 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Konferencję otworzył ks. abp Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski.

 

Kolejne spotkania z tego zakresu zostaną przeprowadzone w Płocku (24 marca), Ostrołęce (31 marca), Radomiu (8 kwietnia), Siedlcach (14 kwietnia) i Ciechanowie (15 kwietnia) - harmonogram konferencji.


W gronie prelegentów biorących udział w konferencjach znajdą się specjaliści, którzy na co dzień zajmują się aksjologią, wykorzystując odmienne metody badawcze dostępne naukom pedagogicznym, psychologicznym, teologicznym, etycznym oraz socjologicznym.

Przy okazji konferencji nauczyciele mogą zapoznać się także z różnymi propozycjami doskonalenia zawodowego ukierunkowanego na naukę o wartościach.

Organizatorami spotkań, obok Kuratorium Oświaty w Warszawie, są Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Instytut Papieża Jana Pawła II, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

 


Prosimy osoby zainteresowane udziałem w konferencjach o zapoznanie się z listem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.    

Metryczka

16.03.2010
Data publikacji 16.03.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry