Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Nowy warszawski Serwis Pomoc Dziecku - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy warszawski Serwis Pomoc Dziecku

13 stycznia 2010 r. został uruchomiony nowy serwis internetowy, który ma zapewnić mieszkańcom Warszawy aktualne, kompleksowe i łatwo dostępne informacje o ofercie pomocy dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.


13 stycznia 2010 r. został uruchomiony nowy serwis internetowy, który ma zapewnić mieszkańcom Warszawy aktualne, kompleksowe i łatwo dostępne informacje o  ofercie pomocy dziecku ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.


Serwis dostępny jest pod adresem www.pomocdziecku.um.warszawa.pl. Jest on skierowany do rodziców, nauczycieli, terapeutów, pracowników samorządowych i organizacji pozarządowych. Zawiera informacje publikowane m.in. przez szkoły i placówki specjalne poradnie psychologiczno-pedagogiczne, ośrodki pomocy społecznej oraz placówki służby zdrowia o profilu dziecięcym.


Idea strony internetowej scalającej informacje o pomocy dziecku i jego rodzinie zrodziła się w środowisku psychologów i pedagogów specjalnych. Od początku serwis był realizowany oddolnie, siłami społecznymi przy wsparciu Urzędu Miasta st. Warszawy.

 

Metryczka

13.01.2010
Data publikacji 13.01.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry