Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Kurs dla nauczycieli zainteresowanych realizacją projektów eTwinning - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kurs dla nauczycieli zainteresowanych realizacją projektów eTwinning

Kursy odbędą się na Malcie, będą prowadzone w języku angielskim w grupach po 20 nauczycieli z różnych krajów europejskich. Kursom towarzyszy urozmaicony program kulturalny, który zwraca uwagę na kulturę Malty.

KO.IPR.I - WA.075 - 1 /2010
Warszawa, dnia 5 stycznia 2010 r.

Szanowni Państwo,
zapraszamy nauczycieli zainteresowanych realizacją projektów eTwinning do udziału w wakacyjnym kursie na Malcie. Kurs zawiera część teoretyczną (Nauczanie i uczenie się oparte na projekcie; Technologie informacyjno-komunikacyjne w edukacji; Nowa rola nauczyciela; Europejska współpraca szkół - projekty eTwinning) i część praktyczną (Technologie Web 2.0 w klasie i poza nią; Użycie Audio i Video w systemie cyfrowym w edukacji; Użycie systemu cyfrowego do opowiadań).

Sesje - Lato 2010
  • 18 lipiec - 24 lipiec
  • 25 lipiec - 31 lipiec
  • 1 sierpień - 7 sierpień
  • 8 sierpień - 14 sierpień
  • 22 sierpień - 28 sierpień
  • 5 wrzesień - 11 wrzesień
Kursy odbędą się na Malcie, będą prowadzone w języku angielskim w grupach po 20 nauczycieli z różnych krajów europejskich. Kursom towarzyszy urozmaicony program kulturalny, który zwraca uwagę na kulturę Malty.

Dofinansowanie na ten kurs jest dostępne w ramach Programu Comenius - Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej.
Zainteresowani powinni skontaktować się z organizatorami kursu na Malcie i zarezerwować sobie miejsce w wybranym terminie. Zachęcamy do składania wniosku o grant na pokrycie kosztów związanych z tym kursem. W skład kosztów wchodzą: koszty podróży, zakwaterowania i utrzymania oraz opłaty za kurs.

Informacje dotyczące wniosku i koniecznych załączników znajdują się na stronie: http://www.comenius.org.pl/index.php/ida/6/

Termin składania wniosków do Narodowej Agencji Programu 'Uczenie się przez całe życie' mija 15 stycznia 2010 roku.

Zapraszamy również do odwiedzenia serwisu internetowego kursu na Malcie: www.smartsolutionsmalta.com, zarezerwowania sobie terminu oraz w razie wątpliwości wysyłania e-maila na adres: info@smartsolutionsmalta.com

Metryczka

06.01.2010
Data publikacji 06.01.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agnieszka Wierzchowska
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Snopczyński
do góry