Moje skróty

Schowek

Pokaż (14)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Znamy drużynę, która pojedzie na CyberWizards Summer Camp! - Aktualności -

Nawigacja

Znamy drużynę, która pojedzie na CyberWizards Summer Camp!

Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji, wyłoniło zwycięską drużynę, która weźmie udział w obozie CyberWizards w Estonii.

Wygrał projekt zatytułowany "IPS Upper Secondary" przygotowany przez uczennice Niepublicznego Międzynarodowego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu. Twórczynie zwycięskiego filmiku przedstawiły w jaki sposób wykorzystują najnowszą technologię w życiu codziennym - w najbardziej nieszablonowy według Jury sposób.

CyberWizards Summer Camp organizowany jest przez Krajowy Ośrodek Koordynacji w Estonii (NCC-EE) i jest kierowany do dziewcząt lubiących wyzwania i rozwiązywanie zagadek. Zajęcia podczas obozu prowadzone będą w języku angielskim, każdego dnia poprzez praktyczne zajęcia i warsztaty uczestniczki obozu będą poznawały dziedzinę cyberbezpieczeństwa. Obóz odbędzie się w terminie 29.07-03.08.2024 r. w Kehtna w Estonii. CyberWizards - International CyberCamp finansowany jest w ramach umowy grantowej NCC-EE (Program Cyfrowa Europa – DEP) i jest wspierany przez Europejskie Centrum Kompetencji w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa.

 

Metryczka

Data publikacji 25.06.2024
Data modyfikacji 25.06.2024
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
materiały Ministerstwa Edukacji Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Bartosz Maciołek
do góry