Moje skróty

Schowek

Pokaż (6)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2024 oraz konkurs na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii w Edukacji - Aktualności -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2024 oraz konkurs na najciekawszą relację z Dnia Nowych Technologii w Edukacji

Szanowni Państwo,

w piątek 5 kwietnia  2024 roku, już po  raz szósty odbędzie się Dzień Nowych Technologii w Edukacji. To inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno – komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z uczniami w szkole i poza nią.Ogólnopolska inauguracja Dnia Nowych Technologii w Edukacji odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. gen. Stefana Roweckiego „ Grota” w Opolu przy ul. Tadeusza Kościuszki 43 oraz w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – Pani Katarzyny Lubnauer.

Zachęcamy do zorganizowania Dnia Nowych Technologii w Edukacji w swojej szkole lub placówce.  Zgłoszenie – deklarację udziału w DNT organizator wydarzenia zgłasza do 15 kwietnia 2024 roku poprzez rejestrację wydarzenia za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej SIO.

Wszyscy, którzy zarejestrują swoje aktywności przez formularz zgłoszeniowy w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji, będą mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze wydarzenie. Konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach:

  1. Przedszkola
  2. Szkoły podstawowe
  3. Szkoły ponadpodstawowe i placówki edukacyjne

Warunki uczestnictwa określa Regulamin „ DNIA NOWYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI” w 2024 roku oraz „ KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ RELACJĘ Z DNIA NOWYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI”

Zgłoszenia do konkursu dokonuje wyznaczony przez dyrektora nauczyciel w terminie do 30 kwietnia 2024 r. przesyłając na adres mailowy red@kuratorium.waw.pl wygenerowany link do Relacji z Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej wraz metryczką.

  • Grafika konkursu
    Grafika konkursu

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 05.04.2024
Data modyfikacji 05.04.2024
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Posmyk - koordynator ds. innowacji / Krzysztof Klefas - Departament Kształcenia Ogólnego i Transformacji Cyfrowej MEN
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Ogrodnik
do góry