Moje skróty

Schowek

Pokaż (2)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

„Zdrowie Ogarniam TO” – konkurs przedłużony do 30 kwietnia - Aktualności -

Nawigacja

„Zdrowie Ogarniam TO” – konkurs przedłużony do 30 kwietnia

Do 30 kwietnia br. został wydłużony czas przyjmowania zgłoszeń w konkursie „Zdrowie Ogarniam TO” organizowanym przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Plansza przedstawia 2 postacie animowane, które przypominają o konkursie. Ich wypowiedzi widoczne w dymkach, sugerują że rozmawiają ze sobą o konkursie, jedna z nich mówi, że konkurs trwa do 30 kwietnia zaś kolejna zachęca do wzięcia w nim udziału.

Konkurs „Zdrowie Ogarniam TO”, stanowi część kampanii „Planuję Długie Życie”. To ostatni moment, aby podzielić się swoimi pomysłami na zdrowy tryb życia i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i podnoszenie świadomości na temat profilaktyki chorób nowotworowych.

Prace konkursowe mogą być przygotowane indywidualnie lub zespołowo, a uczestnicy mają możliwość wyboru jednej z trzech kategorii: komiks, piosenka z teledyskiem lub film.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej konkursu: planuje długie życie.

Metryczka

Data publikacji 02.04.2024
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Sylwia Choińska
do góry