Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Wojskowe Targi Służby i Pracy - Aktualności -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wojskowe Targi Służby i Pracy

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojskowe Centrum Rekrutacji zapraszają na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy, które w dniach 17 - 18 marca 2023 r. odbędą się w Radomiu na terenie Szkoły im. 72 Pułku Piechoty.

W czasie targów będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych. Zdecydowani będą mogli na miejscu wypełnić wniosek o powołanie do służby wojskowej.

Program targów wzbogacą liczne atrakcje tj. pokaz umundurowania i uzbrojenia żołnierzy lokalnych jednostek, musztry klas mundurowych, występ orkiestry wojskowej, symulatory 3D, refleksu, dachowania, jak i wirtualna strzelnica. Dla najmłodszych przewidziano atrakcje w postaci wojskowego maskowania twarzy oraz sportowego toru przeszkód. Na smakoszy będzie czekał poczęstunek - wojskowa grochówka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz nowoczesnego sprzętu wojskowego.

Wojskowe Centrum Rekrutacji zaprasza również wszystkich zainteresowanych na pokazy i atrakcje poprzedzające targi, które trwały będą do 16 marca 2023 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Wojskowego Centrum Rekrutacji.

 

Metryczka

Data publikacji 10.03.2023
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Wojskowe Centrum Rekrutacji
Osoba udostępniająca informację:
Izabela Anioł
do góry