Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja pt.: "Kształcenie dla przyszłości - wykorzystanie potencjału biznesu w edukacji zawodowej" - Aktualności -

Nawigacja

Konferencja pt.: "Kształcenie dla przyszłości - wykorzystanie potencjału biznesu w edukacji zawodowej"

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty przy współudziale Zespołu Powiatowych Doradców Zawodowych, Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Stoczni Saxdor Shipyard Sp. z o.o. w Ełku organizuje w dniu 15 lutego 2023 r. konferencję pt.: "Kształcenie dla przyszłości - wykorzystanie potencjału biznesu w edukacji zawodowej".

Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie modelu współpracy szkół technicznych i branżowych z pracodawcami i samorządem terytorialnym w celu tworzenia profili kształcenia zawodowego, adekwatnych do potrzeb lokalnego rynku pracy.

Program konferencji koncentruje się na wykorzystaniu potencjału biznesu w kształceniu zawodowym, możliwości wprowadzania nowych rozwiązań w sferze dydaktycznej i wychowawczej, jak również ścisłej współpracy szkół z samorządami i lokalnymi pracodawcami.

Będzie to wydarzenie hybrydowe, co zwiększy możliwość wzięcia w nim udziału większej liczbie osób zainteresowanych tą tematyką. Na zakończenie konferencji odbędzie się wizyta studyjna w Centrum Kształcenia Zawodowego w Ełku oraz w Stoczni Saxdor Shipyard Sp. z o.o.

Zgłoszenia można dokonać do 10 lutego 2023 r.

Link do rejestracji w przypadku udziału w konferencji w formule online:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebjrlKL13mBpRj-sI0z6QvMDwjCBO3IoRVyhWSDvEd5zoaHQ/viewform

Więcej informacji na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie: https://www.ko.olsztyn.pl/2023/01/19/zaproszenie-do-udzialu-w-konferencji-pt-ksztalcenie-dla-przyszlosci-wykorzystanie-potencjalu-biznesu-w-edukacji-zawodowej/

 

Metryczka

Data publikacji 24.01.2023
Data modyfikacji 24.01.2023
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Osoba udostępniająca informację:
Eliza Popielarczyk
do góry