Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja "Edukacja dla bezpieczeństwa - zmiany programowe, teoria i praktyka przedmiotu w codziennym życiu" - Aktualności -

Nawigacja

Konferencja "Edukacja dla bezpieczeństwa - zmiany programowe, teoria i praktyka przedmiotu w codziennym życiu"

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zaprasza nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa oraz innych nauczycieli i wychowawców wszystkich typów szkół woj. mazowieckiego zainteresowanych tematyką reagowania w sytuacjach kryzysowych na konferencję Edukacja dla bezpieczeństwa – zmiany programowe, teoria i praktyka przedmiotu w codziennym życiu. Wydarzenie odbędzie się w dniu  14 grudnia 2022 roku w godz. 15:00 – 17:10.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie zmian programowych w nauczaniu przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa oraz zwrócenie uwagi na praktyczne i psychologiczne aspekty zachowań ludzkich w sytuacji kryzysowej. Temat przedstawią doświadczeni praktycy, instruktorzy, kierownicy akcji poszukiwawczych.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej. Na konferencję stacjonarną zapraszamy do siedziby Ośrodka przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie (liczba miejsca ograniczona). Transmisja online będzie prowadzona w serwisie YouTube.com.

Szczegółowe informacje: https://www.oeiizk.waw.pl/oferta/konferencje/konferencja-edukacja-dla-bezpieczenstwa/   

Zapisy:
edycja stacjonarna: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=KEDB1-1

edycja online: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=KEDB2-1

Metryczka

Data publikacji 22.11.2022
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Ogrodnik
do góry