Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Międzynarodowe badanie dotyczące praktyk nauczycieli i wykorzystania technologii edukacyjnych podczas pandemii COVID-19 - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Międzynarodowe badanie dotyczące praktyk nauczycieli i wykorzystania technologii edukacyjnych podczas pandemii COVID-19

Zachęcamy nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w ankiecie dotyczącej wykorzystania technologii edukacyjnych podczas pandemii COVID-19. Badanie prowadzi European Schoolnet – międzynarodowa sieć ministerstw edukacji. Ankieta jest dostępna w 24 językach, w tym w języku polskim.

Pandemia COVID-19 – badanie praktyk nauczycieli 

Badanie dotyczące praktyk nauczycieli oraz wykorzystywania technologii edukacyjnych podczas pandemii COVID-19 organizuje European Schoolnet – międzynarodowa sieć ministerstw edukacji. Jest ono skierowane do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Celem badania jest zebranie informacji o technologiach edukacyjnych stosowanych przez nauczycieli w czasie pandemii COVID-19, napotkanych problemach, rozwiązaniach, jakie przyjęli. W ankiecie nauczyciele będą mogli się także podzielić także własnymi spostrzeżeniami i zaleceniami. 

Badanie to jest częścią Obserwatorium Scientix, którego celem jest pomoc w opracowywaniu i rozpowszechnianiu projektów z zakresu edukacji naukowej oraz dokumentowanie dobrych praktyk w różnych aspektach edukacji STEM (nauki przyrodnicze, technika, inżynieria i matematyka).

Informacje o ankiecie

Kwestionariusz jest dostępny w 24 językach, w tym języku polskim. Bezpośredni link do polskiej wersji językowej ankiety można znaleźć na stronie: https://www.surveymonkey.com/r/2HDFNPJ?lang=pl. 

Badanie poprzedza krótkie wprowadzenie. Wypełnienie ankiety nie powinno trwać dłużej niż 25 minut.

Ankieta jest również obsługiwana przez STEM Alliance. Pełna lista ankiet w 24 językach znajduje się tu: http://www.scientix.eu/covid19-survey.  

Zachęcamy do udziału w badaniu.

Metryczka

Data publikacji 16.11.2020
Data modyfikacji 26.01.2021
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Ministerstwa Edukacji Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry