Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Akcja MEN – #DobreWakacje - Aktualności -

Nawigacja

Akcja MEN – #DobreWakacje

21.07.2020

Przez cały okres wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej w swoich kanałach internetowych publikować będzie codziennie informacje o wartych uwagi pomysłach na spędzanie lata.

W związku z pandemią koronawirusa dla wielu uczniów tegoroczne wakacje przyniosły konieczność ograniczenia planów wypoczynkowych czy nawet rezygnacji z nich.

Ministerstwo Edukacji Narodowej z myślą o dzieciach i młodzieży spędzających lato w miejscu swego zamieszkania, każdego dnia wakacji informować będzie o wartościowych inicjatywach edukacyjnych, sportowych i kulturalnych oraz interesujących możliwościach spędzania czasu wolnego.

Wśród owych propozycji będą się również pojawiać wydarzenia organizowane w formie on-line oraz polecenia ciekawych stron internetowych, mogących posłużyć za inspirację do samodzielnej organizacji wycieczki czy interesującej aktywności.

Istotnym elementem akcji pozostaje także propagowanie przez MEN bezpieczeństwa letniego wypoczynku.

Nowe propozycje MEN znaleźć będzie można każdego dnia w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter) i na stronie Ministerstwa (z oznaczeniem #DobreWakacje).

 

Metryczka

Data publikacji 21.07.2020
Data modyfikacji 21.07.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
materiały Ministerstwa Edukacji Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Bartłomiej Furmanek
do góry