Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Rozpoczął się cykl narad z dyrektorami szkół i placówek oświatowych - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczął się cykl narad z dyrektorami szkół i placówek oświatowych

10.09.2019

Aurelia Michałowska- Mazowiecki Kurator Oświaty uczestniczyła (6 września) w naradzie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych rejonu radomskiego. Celem narad jest omówienie najważniejszych przepisów i zmian dotyczących organizacji roku szkolnego 2019/2020.

W naradzie w Radomiu uczestniczyli dyrektorzy szkół i placówek oświatowych z terenu działania Delegatury, przedstawiciele  jednostek samorządu terytorialnego oraz związków zawodowych.

Kolejne narady w Delegaturach odbyły się w Płocku (10 września) z udziałem Krzysztofa Wiśniewskiego- Wicekuratora Oświaty oraz w Ciechanowie (10 września) z udziałem Doroty Skrzypek- Wicekuratora Oświaty.

6 września odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu narad dla dyrektorów szkół i placówek z terenu Warszawy i powiatów okołowarszawskich.

16 września zakończył się cykl narad dla dyrektorów szkół, w spotkaniu uczestniczyła Dorota Skrzypek- Wicekurator Oświaty. Narada odbyła się w Ostrowi Mazowiekiej.

Podczas spotkania omawiane są kwestie nadzoru pedagogicznego, kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem cyklu narad z dyrektorami szkół i placówek oświatowych.

Metryczka

Data publikacji 10.09.2019
Data modyfikacji 07.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Katarzyna Ważyńska
Osoba udostępniająca informację:
Katarzyna Ważyńska
do góry