Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Życzenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty- rozpoczęcie zajęć dydaktycznych - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia Mazowieckiego Kuratora Oświaty- rozpoczęcie zajęć dydaktycznych

logo MKO
Warszawa, 30 sierpnia 2019 r.
 
 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

2 września to dzień inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020, czas kiedy po wakacyjnym odpoczynku spoglądamy w przyszłość i tworzymy nowe plany. Wierzę, że wzorem lat ubiegłych Państwa energia i zaangażowanie pozwoli urzeczywistnić kolejne ambitne zamierzenia i zrealizować często niełatwe przedsięwzięcia.

Szczególnie serdeczne życzenia kieruję do Was, drodzy uczniowie. Mam nadzieję, że wypoczęliście i zrealizowaliście swoje plany wakacyjne. Jestem przekonana, że jeszcze długo i miło będziecie je wspominać. Cieszę się, że bezpiecznie wróciliście ze swoich wyjazdów i zgromadziliście siły na kolejne wyzwania w nowym roku szkolnym.

Niech cały rok nauki przyniesie Wam same sukcesy, potwierdzone wysokimi notami, a nauka będzie źródłem przyjemności i satysfakcji. Wierzę, że nawiążecie nowe przyjaźnie i Wasze marzenia o szkole się spełnią. Zachęcam do pełnego wykorzystania możliwości oferowanych przez szkoły i placówki oświatowe,  poszerzania swojej wiedzy, pozyskiwania kolejnych umiejętności.

Nauczycielom i pracownikom oświaty życzę wielu wspaniałych osiągnięć dydaktycznych i wychowawczych. Dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie będą z powodzeniem realizować swoje pasje oraz zdobywać niezbędną wiedzę.

Całej Społeczności Szkolnej życzę dużo optymizmu oraz zadowolenia z efektów pracy. Życzę by powrót do szkoły po wakacjach przyniósł wiele twórczego zapału i pozytywnej energii.

Wszystkim Państwu, całej społeczności szkolnej, jeszcze raz życzę udanego i spokojnego roku szkolnego oraz samych sukcesów.

Z wyrazami szacunku,

Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
Aurelia Michałowska

 

 

Metryczka

Data publikacji 30.08.2019
Data modyfikacji 07.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Aurelia Michałowska
Osoba udostępniająca informację:
Katarzyna Ważyńska
do góry