Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Kozienice. Bezpieczny wypoczynek - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kozienice. Bezpieczny wypoczynek

08.07.2019

Aurelia Michałowska- Mazowiecki Kurator Oświaty odwiedziła (5 lipca) półkolonie „Wakacyjna Przygoda Trójki” organizowaną przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach.

W trakcie wizyty odbył się turniej sportowy „Zdrowo i wesoło” dedykowany wszystkim uczestnikom wypoczynku. Mazowiecki Kurator Oświaty wręczył dzieciom zestawy odblaskowe. Półkolonia została sprawdzona przez pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa. Podczas kontroli nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.

Obecnie w bazie wypoczynku umieszczono ponad 4,5 tys. zgłoszeń organizatorów, liczba zatwierdzonych turnusów na Mazowszu wynosi prawie 1,5 tys. W zorganizowanym wypoczynku udział bierze blisko 229 tys. dzieci, w tym na terenie Mazowsza około 69,5 tys. 

W sprawdzeniu wiarygodności organizatora wypoczynku rodzicom i opiekunom pomoże publiczna baza danych o wypoczynku, uruchomiona na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej: www.wypoczynek.men.gov.pl .

Metryczka

Data publikacji 08.07.2019
Data modyfikacji 07.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Katarzyna Ważyńska
Osoba udostępniająca informację:
Katarzyna Ważyńska
do góry