Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Wspieramy uczniów podczas tegorocznych egzaminów maturalnych – zgłoś się! - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wspieramy uczniów podczas tegorocznych egzaminów maturalnych – zgłoś się!

Każda osoba posiadająca kwalifikacje pedagogiczne może być członkiem zespołu nadzorującego podczas egzaminów maturalnych. Wszyscy chętni nauczyciele, którzy chcą pomóc uczniom podczas egzaminów, mogą zgłaszać się do Kuratorium Oświaty.

W województwie mazowieckim nauczyciele mogą dokonywać zgłoszeń do zespołu nadzorującego podczas tegorocznego egzaminu maturalnego poprzez formularz rejestracyjny: http://kuratorium.waw.pl/egzaminy-maturalne-zespoly-egzaminacyjne.

Kto może się zgłosić?

Każda osoba, która posiada kwalifikacje pedagogiczne.

Jakie są zadania osoby zgłaszającej się?

Zadaniem członka zespołu nadzorującego jest w szczególności zapewnienie samodzielnej pracy uczniów w czasie trwania egzaminu w danej sali egzaminacyjnej. Członkowie zespołu po zakończeniu egzaminu zbierają od uczniów zeszyty zadań egzaminacyjnych, karty odpowiedzi lub karty rozwiązań zadań egzaminacyjnych, porządkują i pakują zebrane materiały.

Zmiany ujęte w rozporządzeniach pozwalają na sprawne przeprowadzenie tegorocznych egzaminów maturalnych w sytuacji, gdyby pojawiły się trudności z powołaniem zespołów spośród nauczycieli uczących w danej szkole.

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 25.04.2019
Data modyfikacji 13.05.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry