Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

#JesteśmyzWami – kampania MEN przed egzaminami - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

#JesteśmyzWami – kampania MEN przed egzaminami

Wystartowała kampania informacyjna Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jej tematem są nadchodzące egzaminy oraz plany i marzenia młodych ludzi związane z ukończeniem szkoły.

Nadchodzące egzaminy to pierwszy poważny sprawdzian dla ponad miliona uczniów zdających egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny i maturę.

„Młodzi ludzie mają plany i marzenia. Zadbamy, by mogli je spełniać” – usłyszymy w spocie medialnym, który wyemitują do 8 kwietnia br. anteny Telewizji Polskiej. Spot będzie można również obejrzeć w internecie oraz mediach społecznościowych.

Celem akcji jest wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminów, a także w ich dążeniach do zrealizowania własnych pasji i marzeń. Ważnym aspektem kampanii jest również pokazanie, że bezpieczeństwo uczniów, ich rozwój oraz jak najlepszy start w dorosłe życie to priorytety działań MEN.

Uzupełnieniem kampanii telewizyjnej są publikacje w prasie codziennej. Przypominają one o terminach egzaminów oraz o możliwościach dalszego kształcenia, jakie czekają na absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Uczniowie, my #JesteśmyzWami.

Wiecej informacji na strone Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Metryczka

Data publikacji 25.03.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Ministerstwa Edukacji Narodowej
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry