Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Powołanie wicekuratora oświaty - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powołanie wicekuratora oświaty

11.02.2019

11 lutego 2019 r. na stanowisko Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty powołano Krzysztofa Wiśniewskiego. Akt nominacji w imieniu Minister Edukacji Narodowej, wręczył Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.

 

Przed objęciem stanowiska wicekuratora, Krzysztof Wiśniewski pełnił funkcję dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w  Warszawie.

Nauczyciel dyplomowany z 25-letnim stażem. W latach 2004-2008 był wicedyrektorem, a w latach 2008-2013 dyrektorem III  Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, a następnie Zespołu Szkół nr 3 w  Płocku.

Jest absolwentem historii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu teologii ogólnej, zarządzania oświatą i wiedzy o społeczeństwie. Podnosił kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia, między innymi z zakresu oligofrenopedagogiki, technologii informacyjnej, nadzoru pedagogicznego, zarządzania w  szkołach, rozwoju liderów w edukacji. Wieloletni egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie z egzaminu maturalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie.
 

  • Powołanie wicekuratora oświaty
    Powołanie wicekuratora oświaty
  • Powołanie wicekuratora oświaty
    Powołanie wicekuratora oświaty

Metryczka

Data publikacji 11.02.2019
Data modyfikacji 12.02.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Maciej Pieńkowski
Osoba udostępniająca informację:
Maciej Pieńkowski
do góry