Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Warszawa: podpisano umowę patronacką - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Warszawa: podpisano umowę patronacką

23.02.2018

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych Nr 1 w Warszawie oraz Centrum Usług Logistycznych w Warszawie zawarły (22 lutego) umowę patronacką promującą szkolnictwo zawodowe. W uroczystości uczestniczył Andrzej Sosnowski, Mazowiecki Wicekurator Oświaty.

Zgodnie z podpisanym porozumieniem, przedmiotem współpracy będą wspólne działania i przedsięwzięcia mające na celu promowanie zawodów gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych wśród młodzieży oraz środowisk branżowych.

Współpraca będzie realizowana poprzez wspieranie kształcenia teoretycznego i praktycznego uczniów i nauczycieli zawodu. W ramach umowy uczniowie i nauczyciele będą otrzymywać wsparcie w zdobywaniu wiedzy z naciskiem na umiejętności praktyczne. Firma będzie umożliwiać zatrudnienie uczniów po ukończeniu szkoły i wspierać szkołę poprzez pomoc w organizacji przedsięwzięć związanych w szczególności z promowaniem zawodów gastronomicznych i hotelarskich i turystycznych.

W spotkaniu inicjującym współpracę uczestniczyli również przedstawiciele władz Dzielnicy Mokotów.

Zespół Szkół Hotelarsko - Turystyczno - Gastronomicznych Nr 1 w Warszawie jest szkołą o ponad 40-letniej tradycji. Kształci w zawodach technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych.

 

 

  • FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie
    FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie
  • FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie
    FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie
  • FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie
    FOT. Archiwum ZS H-T-G Nr 1 w Warszawie

Metryczka

Data publikacji 23.02.2018
Data modyfikacji 26.04.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agata Siekierska
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry