Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Otwarcie inwestycji w szkole podstawowej w Ciepielowie - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Otwarcie inwestycji w szkole podstawowej w Ciepielowie

25.09.2017

Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska wzięła udział z uroczystości otwarcia zrealizowanych przez gminę Ciepielów inwestycji w Publicznej Szkole Podstawowej im. dr Mariana Papuzińskiego w Ciepielowie.

W wydarzeniu (22 września) uczestniczyli m.in. posłowie Anna Kwiecień i Andrzej Kosztowniak oraz Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz.

Termomodernizacja budynku dydaktycznego, budowa nowej sali gimnastycznej oraz zagospodarowanie terenu szkoły wraz z budową zespołu boisk wielofunkcyjnych to przedsięwzięcia, które w tym roku zrealizowała gmina Ciepielów w ramach inwestycji w Publicznej Szkole Podstawowej w Ciepielowie.

Prace budowlane w placówce trwały od ubiegłego roku. Na budowę sali gimnastycznej gmina pozyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 1,26 mln zł. W ramach termomodernizacji budynku szkoły powstała ekologiczna kotłownia olejowa, wymieniono okna i grzejniki. Ponadto wybudowano także boiska ze sztuczną nawierzchnią i zagospodarowano teren wokół szkoły. Wszystkie inwestycje realizowano jednocześnie, a ich koszt wyniósł 3,35 mln zł.

FOT. Urząd Gminy w Ciepielowie

 

 

Metryczka

Data publikacji 25.09.2017
Data modyfikacji 25.09.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały MUW
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry