Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Edukacja z Panem T.I.K-iem – podsumowanie konkursu - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Edukacja z Panem T.I.K-iem – podsumowanie konkursu

16.05.2016

Podczas uroczystości zakończenia VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K-iem”, które odbyło się w Warszawie (13 maja) Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty wręczyła laureatom z województwa mazowieckiego nagrody.

W kategorii szkół podstawowych aż trzy pierwsze miejsca zajęli uczniowie z Mazowsza. Zwyciężył reprezentant Szkoły Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie. Również w kategorii gimnazjów na pierwszym i drugim miejscu uplasowali się uczniowie z mazowieckich szkół. Pierwsze miejsce przypadło reprezentantowi Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. W kategorii „Realizacja pasji” wyróżnienie otrzymała uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie, zaś w kategorii „Promocja regionu” uczeń Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie.

Tegoroczna edycja konkursu „e-Umiejętności przepustką do …”, poświęcona była Internetowi oraz pracy w sieci. Inicjatywa adresowana był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie umiejętności komputerowych oraz zachęcenie do poszerzania zainteresowań informatycznych. Zadaniem uczniów było rozwinięcie, w formie krótkiego filmu, myśli „e-Umiejętności przepustką do …”

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 

Filmy uczniów, którzy brali udział w konkursie można obejrzeć w serwisie internetowym. 

  • Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty - podsumowanie konkursu „Edukacja z Panem T.I.K-iem”
    Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty - podsumowanie konkursu „Edukacja z Panem T.I.K-iem”
  • „Edukacja z Panem T.I.K-iem” – podsumowanie konkursu
    „Edukacja z Panem T.I.K-iem” – podsumowanie konkursu
  • „Edukacja z Panem T.I.K-iem” – podsumowanie konkursu
    „Edukacja z Panem T.I.K-iem” – podsumowanie konkursu

Metryczka

Data publikacji 16.05.2016
Data modyfikacji 12.09.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry