Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ - Informacje regionalne delegatur -

Nawigacja

Informacje regionalne delegatur

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siedlce:Konferencja HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

24.11.2022

23 listopada 2022 r. w Muzeum Regionalnym w Siedlcach odbyła się konferencja HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ organizowana przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konferencję rozpoczęła Pani Urszula Wyrzykowska-Dudek – Dyrektor Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Jednym z prelegentów był Pan Sławomir Kordaczuk – Dyrektor Muzeum Regionalnego w Siedlcach, który omówił temat „Archiwum historii mówionej w warsztacie regionalisty”. Praktyczne uwagi dotyczące realizacji podstawy programowej przedmiotu Historia i teraźniejszość przedstawiła Pani Anita Woźnica – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach, natomiast metody pracy na lekcjach HIT  i sposoby zachęcania młodzieży do zgłębiania historii najnowszej zreferowała Pani Barbara Kodzis – Doradca metodyczny Samorządowego Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Mazowieckiego Kuratora Oświaty na konferencji reprezentował Pan Adam Skup Dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie.

  • DSC_0540
    DSC_0540
  • DSC_0543
    DSC_0543
  • DSC_0545
    DSC_0545

Metryczka

Data publikacji 24.11.2022
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Adam Skup
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Jankowska
do góry