Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Kontrole autokarów - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kontrole autokarów

W związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji wraz z Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Radomiu w czasie trwania wakacji uruchomi stały punkt kontroli autokarów zlokalizowany na parkingu samochodowym przylegającym do hali widowiskowo – sportowej „Torwar” przy ul Łazienkowskiej 6 A w Warszawie.

Organizatorzy wypoczynku
dla dzieci i młodzieży, rodziceSzanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji wraz z Wojewódzkim Inspektoratem Transportu Drogowego w Radomiu w czasie trwania wakacji uruchomi stały punkt kontroli autokarów zlokalizowany na parkingu samochodowym przylegającym do hali widowiskowo – sportowej „Torwar” przy ul Łazienkowskiej 6 A w Warszawie.
Kontrole autobusów odbywać się będą
od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy), w godzinach 9.00 - 10.00 lub do czasu zakończenia kontroli wszystkich autokarów. Pozostałe kontrole dokonywane będą na podstawie zgłoszenia do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji – tel. 603 77 55 (całodobowy) lub 603 77 18 (w godzinach 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku).


                    Z poważaniem

                   p.o. Dyrektor
Wydziału Zwiększania Szans Edukacyjnych

                  Iwona Zofia Rek

Metryczka

27.06.2012
Data publikacji 27.06.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Molka
Osoba udostępniająca informację:
Anna Molka
do góry