Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Bezpieczeństwo danych osobowych w okresie kształcenia na odległość - webinarium dla nauczycieli - Aktualności -

Nawigacja

Bezpieczeństwo danych osobowych w okresie kształcenia na odległość - webinarium dla nauczycieli

Zapraszamy na kolejne spotkanie online zorganizowane w ramach programu „Reaguj i wspieraj. Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość”. Webinarium poświęcone bezpieczeństwu danych osobowych w okresie kształcenia na odległość przygotował Urząd Ochrony Danych Osobowych.

11 marca br. o godzinie 14.00 rozpocznie się spotkanie online dla kadry pedagogicznej pn. „Bezpieczeństwo danych osobowych w okresie kształcenia na odległość”. Będzie ono dostępne pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Kr_nsHjE7Rc.

Celem programu „Reaguj i wspieraj. Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość” jest wspomaganie dzieci i młodzieży w nauce na odległość poprzez przekazanie rodzicom i nauczycielom wiedzy przydatnej w organizacji bezpiecznego procesu zdalnej edukacji. Projekt to cykl webinariów w formie online, zaplanowanych w okresie styczeń - marzec 2021 r. Cykl składa z 6 spotkań on-line prowadzonych przez ekspertów w danej dziedzinie, które adresowane są do rodziców i nauczycieli.  Więcej informacji o programie tutaj.

Metryczka

Data publikacji 11.03.2021
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry