Dla nauczycieli

Oferty pracy dla nauczycieli

W dziale zamieszczane są:
  • Oferty pracy dla nauczycieli publikowane (za pośrednictwem Extranetu) przez szkoły i placówki województwa mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.
     
  • Informacje o publicznych (niekomercyjnych) serwisach publikujących oferty pracy dla nauczycieli. Podmioty (m.in. organy prowadzące) zainteresowane umieszczeniem na stronie Kuratorium linku do prowadzonej strony z ofertami pracy dla nauczycieli mogą dokonać zgłoszenia przesyłając informację na adres kuratorium@kuratorium.waw.pl.

Zobacz:

Mazowiecki Bank Ofert Pracy dla Nauczycieli

Inne oferty pracy dla nauczycieli


Informujemy, że kompetencje w zakresie zatrudniania nauczyciela posiada dyrektor szkoły lub placówki oświatowej (art. 39 ust. 3 pkt 1 ustawy z 7.09.1991 r. o systemie oświaty – t.j: Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 ze zm.). Kuratorium Oświaty nie rozpatruje podań o pracę w szkołach i placówkach oświatowych.W związku z nowelizacją przepisów ustawy o systemie oświaty z dnia 19 marca 2009 r. wyłączną kompetencję w zakresie zatwierdzania arkusza organizacyjnego szkoły posiada organ prowadzący szkołę.

2009.10.25
19:12

Andrzej Kulmatycki

2011.05.25
11:25

Marcin Szmulik

Zobacz również:

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało: 114 dni

Newsletter

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Newsletter:    
Aby otrzymywać informacje związane z działalnością Mazowieckiego Kuratora Oświaty wybierz dział, który Cię interesuje. Następnie wpisz swojego maila i wyślij go do nas.
 
Wybierz dział naszego serwisu, z którego chcesz otrzymywać wiadomości: