Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Komunikat dotyczący punktów informacyjnych w sprawie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych - Rekrutacja do szkół -

Nawigacja

Rekrutacja do szkół

Komunikat dotyczący punktów informacyjnych w sprawie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych

Warszawa,  14 lipca 2017 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
KPU.571.1.23.2017.HP

 

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018

 

Do Rodziców
i Absolwentów gimnazjów
woj. mazowieckiego

dotyczy: informacji o wolnych miejscach w szkołach

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Kurator Oświaty informuje, że w dniu 14 lipca 2017r. na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie zostaną opublikowane informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie województwa mazowieckiego. Ponadto, powołane zostaną punkty informacyjne. Punkty informacyjne zostaną zlokalizowane w Kuratorium Oświaty w Warszawie (Al. Jerozolimskie 32) oraz w Delegaturach.

 

Osoby udzielające informacji na temat rekrutacji:

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie:

Pani Hanna Krzyżostaniak-Pilarz

Email: hanna.pilarz@kuratorium.waw.pl

Tel: 22 551 24 00 wew. 5121

Pani Aneta Przygoda (po 24.07.2017r.)

Email: aneta.przygoda@kuratorium.waw.pl

Tel: 22 551 24 00 wew. 5064

 

Delegatura w Ciechanowie:

Pani Krystyna Rusin

Email: krystyna.rusin@kuratorium.waw.pl

Tel: 23 672 44 71 wew. 29

Pani Anna Maliszewska

Email: anna.maliszewska@kuratorium.waw.pl

Tel. 23 672 44 71 wew. 25

 

Delegatura w Ostrołęce:

Pani Jolanta Stachurska

Email: jolanta.stachurska@kuratorium.waw.pl

Tel: 29 760 42 91 wew.110

Pani Iwona Murawska

Email: iwona.murawska@kuratorium.waw.pl

Tel: 29 760 42 91 wew.109

 

Delegatura w Płocku:

Pani Ewa Ciastkowska

Email: ewa.ciastkowska@kuratorium.waw.pl

Tel: 24 262 64 50 wew. 101
 

Delegatura w Radomiu:

Pani Teresa Traczyk

Email: teresa.traczyk@kuratorium.waw.pl

Tel: 48 362 09 11

Pani Małgorzata Brola

Email: malgorzata.brola@kuratorium.waw.pl

Tel: 48 362 08 12

Pani Joanna Trzepałka

Email: joanna.trzepalka@kuratorium.waw.pl

Tel: 48 362 04 55

 

Delegatura w Siedlcach:

Pani Agnieszka Jankowska

Email: agnieszka.jankowska@kuratorium.waw.pl

Tel: 25 632 60 00 wew. 110

Pani Irena Bytniewska

Email: irena.bytniewska@kuratorium.waw.pl

Tel: 25 632 60 00 wew.105

 

Z poważaniem,

Mazowiecki Wicekurator Oświaty
/-/
Dorota Skrzypek

 

 

Metryczka

Data publikacji 14.07.2017
Data modyfikacji 14.07.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Hanna Krzyżostaniak-Pilarz
Osoba udostępniająca informację:
Tomasz Wojtan
do góry