Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Lista uczniów dotychczasowych gimnazjów oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu „Protesty czerwca 1976 r. – drogą do wolności”. - Informacje o konkursach tematycznych i interdyscyplinarnych -

Nawigacja

Informacje o konkursach tematycznych i interdyscyplinarnych

Lista uczniów dotychczasowych gimnazjów oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu „Protesty czerwca 1976 r. – drogą do wolności”.

 Z rejonu Wydziału Kształcenia Ogólnego Kuratorium Oświaty w Warszawie:

VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana w Warszawie,

  1. Benon Gołowkow

XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie,

  1. Anna Gałązka
  2. Marceli Pomorski

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zielonce

  1. Nikodem Cyrankowski
  2. Miłosz Dąbrowski
  3. Maciej Demianiuk
  4. Jan Golec
  5. Ignacy Jeżyna
  6. Igor Juszczuk
  7. Jacek Kaliszewski
  8. Sandra Laskowska
  9. Adam Lengier
  10. Karolina Patoleta
  11. Kacper Pergół
  12. Bartosz Skonieczny
  13. Natalia Ślepowrońska
  14. Radosław Ślepowroński
  15. Zuzanna Wypchło

 

Miejsce przeprowadzenia etapu rejonowego konkursu: Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie, ul. Świętojerska 9

 

Z rejonu Delegatury w Ciechanowie:

   Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowskich w Gumowie,

  1. Natalia Muczyńska
  2. Maciej Prusiński
  3. Mateusz Wernicki

Miejsce przeprowadzenia etapu rejonowego konkursu: Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Czarnieckiego 40

Z rejonu Delegatury w Radomiu:

Zespół Szkół w Goździe:

  1. Maciej Gregorczyk
  2. Piotr Kazirodek
  3. Monika Nowak
  4. Natalia Serafin
  5. Natalia Stróż
  6. Natalia Szmit
  7. Milena Sznejfus
  8. Zuzanna Zięba

Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 w Pionkach

  1. Aleksander Pytlak

      Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 w Radomiu im. Przyjaciół Dzieci

  1. Karol Drab
  2. Dominik Jarząbek
  3. Jakub Kolasa
  4. Martyna Kutkowska
  5. Paulina Pysiak
  6. Miłosz Rylski-Pytka
  7. Maciej Stępień
  8. Ola Surowiecka
  9. Adam Szymczyk
  10. Mikołaj Terkner

Miejsce przeprowadzenia etapu rejonowego konkursu: Zespół Szkół w Goździe,

ul. Starowiejska 130

 

Z rejonu Delegatury w Siedlcach:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wildze

  1. Kacper Fidala
  2. Weronika Kasprzak
  3. Magdalena Węgrzynek

Miejsce przeprowadzenia etapu rejonowego konkursu: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach, ul. Generała Orlicz-Dreszera 3

Z rejonu Delegatury w Płocku:

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie

  1. Olaf Cichosz
  2. Radosław Witkowski

Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami dwujęzycznymi im. gen. Józefa Hallera w Zespole Szkół Nr 3 w Płocku

  1. Edyta Barankiewicz
  2. Agata Chojnacka
  3. Jakub Ciepłucha
  4. Wiktoria Frąckowiak
  5. Zuzanna Wasek
  6. Mateusz Janiszewski
  7. Giulia Morreale
  8. Zuzanna Rutkowska

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Małkowskiego w Szczawinie Kościelnym

  1. Klaudia Bielecka
  2. Zuzanna Garstka
  3. Martyna Gęsiarz
  4. Dawid Kowalczyk
  5. Izabele Morawska
  6. Julia Strzałkowska

Miejsce przeprowadzenia etapu rejonowego konkursu: Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. Ludwika Krzywickiego w  Płocku, ul. Abpa A. Nowowiejskiego 4

Metryczka

Data publikacji 20.12.2017
Data modyfikacji 10.01.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Ewa Ciastkowska
Osoba udostępniająca informację:
Jakub Stasiak
do góry