Informacje bieżące

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli


GLOBAL TRAINING CENTRE realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki "Kształcenie kompetencji kluczowych uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych"

Okres realizacji: 01.01.2012 – 31.07.2013

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny dla uczestnika/-czki oraz dla zakładu pracy

Kurs stacjonarny w Warszawie, Ostrowi Mazowieckiej lub Garwolinie. Seminarium wyjazdowe w ośrodku szkoleniowo – wypoczynkowym.

Grupa docelowa to 90 nauczycieli mieszkających i pracujących w województwie mazowieckim, w tym: 63 nauczycieli mieszkających i  pracujących na obszarach wiejskich województwa mazowieckiego.

Zgłoszenia do projektu: osobiste, telefoniczne, mailowe, faxowe za pomocą formularza zgłoszeniowego. Biuro projektu w Warszawie, al. Jerozolimskie 44 czynne codziennie od 8 do 16. Spotkania rekrutacyjne prowadzone są w Warszawie, Radziejowicach, Ostrowi Mazowieckiej, Garwolinie.

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronach: http://www.nauczyciel.globaltc.eu/ lub http://www.kształcenie.globaltc.eu/

2012.03.01
08:51

Paweł Skrzypek

2012.03.01
08:54

Paweł Skrzypek

Zobacz również:

DrukujZapisz jako PDF

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało: 89 dni

Newsletter

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Newsletter:    
Aby otrzymywać informacje związane z działalnością Mazowieckiego Kuratora Oświaty wybierz dział, który Cię interesuje. Następnie wpisz swojego maila i wyślij go do nas.
 
Wybierz dział naszego serwisu, z którego chcesz otrzymywać wiadomości: