Jan Paweł II - Polak i Europejczyk

Wyniki etapu rejonowego.


Wojewódzka Komisja Konkursu Papież Słowianin zaprasza uczestników zakwalifikowanych wraz z opiekunami na finał wojewódzki Konkursu, który odbędzie w dniu 6 marca 2012 w Warszawie, w Gimnazjum nr 112, im. Jana III Sobieskiego, ul. Solipska 17/19, o godz. 12.00.

Recepcja i sprawdzanie listy uczestników finału uruchomione będzie od godz. 11.00. Prosimy o uzupełnienie danych osobowych uczestników finalistów, w celu prawidłowego przygotowania zaświadczeń kuratoryjnych. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu warunkiem otrzymania tytułu finalisty etapu wojewódzkiego jest wzięcie udziału w wypełnieniu testu, z wynikiem co najmniej uzyskania 50 procent możliwych punktów. Prosimy opiekunów i wychowawców o składanie uwag i wniosków dotyczących tematów i przebiegu bieżącej edycji konkursu, na ręce wyznaczonego przedstawiciela komisji.

Przewodniczący Komisji
Tomasz Bartel

Dodane załączniki:

2012.02.15
14:10

Mieczysława Piskorska

2012.02.15
14:12

Przemysław Ogonowski

Zobacz również:

DrukujZapisz jako PDF

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało: 89 dni

Newsletter

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Newsletter:    
Aby otrzymywać informacje związane z działalnością Mazowieckiego Kuratora Oświaty wybierz dział, który Cię interesuje. Następnie wpisz swojego maila i wyślij go do nas.
 
Wybierz dział naszego serwisu, z którego chcesz otrzymywać wiadomości: