Inne konkursy, turnieje

Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”


Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Wydział Nauczania Kurii Metropolitalnej w Białymstoku, Wydział Nauczania Kurii Diecezjalnej w Łomży, Wydział Nauczania Kurii Diecezjalnej w Ełku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie i Podlaska Rodzina Szkół im. Jana Pawła II organizują w roku szkolnym 2011/2012 III edycję Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”.
Olimpiada jest trójstopniowym konkursem adresowanym do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomości i postaw młodego pokolenia poprzez przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu Jana Pawła II oraz ukazanie znaczenia chrześcijańskiego systemu wartości.

Szczegółowe informacje nt konkursu znajdują się na stronie internetowej http://www.kuratorium.bialystok.pl/kuratorium2/DesktopDefault.aspx?tabindex=10&tabid=3050

2011.09.28
12:34

Anna Szafran

2011.09.28
12:38

Anna Szafran

Zobacz również:

DrukujZapisz jako PDF

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało: 86 dni

Newsletter

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Newsletter:    
Aby otrzymywać informacje związane z działalnością Mazowieckiego Kuratora Oświaty wybierz dział, który Cię interesuje. Następnie wpisz swojego maila i wyślij go do nas.
 
Wybierz dział naszego serwisu, z którego chcesz otrzymywać wiadomości: