Informacje regionalne Delegatury w Ciechanowie

Badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych


Uprzejmie informuję, że Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy wyłonił podmioty uprawnione w 2011 r. do badań lekarskich kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, uczniów tych szkół oraz studentów i uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia. Badania te finansowane są z dotacji na organizację i realizację zadań z zakresu medycyny pracy i są bezpłatne zarówno dla badanej osoby jak i wydającej skierowanie szkoły.
Na badanie lekarskie należy zgłaszać się z prawidłowo wypełnionym skierowaniem wydanym odpowiednio przez szkołę ponadgimnazjalną, szkołę wyższą lub jednostkę uprawnioną do prowadzenia studiów doktoranckich.

Kierowane przez szkoły osoby uprawnione mogą poddać się badaniom w jednostkach wskazanych w załączonej tabeli, jeżeli zlokalizowane są one w miejscu lokalizacji szkoły lub zameldowania tych osób.

Dodane załączniki:

2011.04.08
11:12

Agata Pawłowska

2012.05.21
12:44

Krystyna Rusin

Zobacz również:

DrukujZapisz jako PDF

Do zakończenia zajęć edukacyjnych pozostało: 119 dni

Newsletter

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Newsletter:    
Aby otrzymywać informacje związane z działalnością Mazowieckiego Kuratora Oświaty wybierz dział, który Cię interesuje. Następnie wpisz swojego maila i wyślij go do nas.
 
Wybierz dział naszego serwisu, z którego chcesz otrzymywać wiadomości: