Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Wyłoniono zwycięzców etapu rejonowego 58 zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety” - Informacje regionalne delegatur -

Nawigacja

Informacje regionalne delegatur

16.04.2019

W dniu 9 kwietnia 2019 r., na strzelnicy LOK w Płocku, odbył się etap rejonowy 58 zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety – 2019”. Organizatorem etapu rejonowego zawodów jest Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Płocku oraz Liga Obrony Kraju. Jak co roku, zawody wspierała Komenda Miejska Policji w Płocku, Wojskowa Komisja Uzupełnień w Płocku oraz Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku.

W zawodach wzięła udział młodzież szkół ponadgimnazjalnych z terenu Delegatury w Płocku – 9 drużyn dziewcząt i 11 drużyn chłopców.

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęli uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku.

Drugie miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt zajęła drużyna z Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku, trzecie miejsce drużyna z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy PWSZ w Płocku.

Drugie miejsce drużynowo w kategorii chłopców zajęła drużyna z Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku, trzecie miejsce drużyna z Zespołu Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

Zwycięzcom trzech pierwszych miejsc w kategorii indywidualnej dziewcząt i chłopców zostały wręczone medale i dyplomy. W kategorii drużynowej dziewcząt i chłopców najlepszym drużynom zostały wręczone statuetki, wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Ponadto medaliści i najlepsze drużyny otrzymały upominki przygotowane przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Płocku.

Zabezpieczenie medyczne w czasie trwania zawodów zapewniła Szkolna Drużyna Medyczna PCK z Zespołu Szkół Zawodowych im. M. Skłodowskiej-Curie w Płocku.

Przed najlepszymi drużynami etap wojewódzki, który odbędzie się 16 maja 2019 r. na terenie Delegatury w Siedlcach.