Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja „Szkoła wspólnotą wychowującą do wartości patriotycznych i kształcącą dla Niepodległej” w Ostrołęce - Kalendarium -

Nawigacja

Konferencja „Szkoła wspólnotą wychowującą do wartości patriotycznych i kształcącą dla Niepodległej” w Ostrołęce

16.05.2018

List Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty ws. konferencji „Szkoła wspólnotą wychowującą do wartości patriotycznych i kształcącą dla Niepodległej” w Ostrołęce.

Warszawa, dn. 30 kwietnia 2018 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
ZIN.0230.7.2018.AS

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych
z terenu Delegatury w Ostrołęce
Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

Szanowni Państwo,


w związku z obchodami „Roku dla Niepodległej” serdecznie zapraszam na konferencję „Szkoła wspólnotą wychowującą do wartości patriotycznych i kształcącą dla Niepodległej”. Spotkanie odbędzie się 21 maja 2018 r. w Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23 w Ostrołęce, w godz. 10.00 − 14.30 (rejestracja w godz. 9.05 − 9.50).

Konferencja wpisuje się w tegoroczne uroczyste obchody, ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Roku dla Niepodległej”. Jest ona kontynuacją konferencji pod tytułem „Szkoła wspólnotą wychowującą i kształcącą dla Niepodległej” z dnia 12 grudnia 2017 r., zorganizowanej przez Komisję Nauki, Edukacji i Sportu Senatu RP oraz Katedrę Dydaktyki i Edukacji Szkolnej KUL pod patronatem Pana Stanisława Karczewskiego, Marszałka Senatu RP.

Mam nadzieję, że zaproponowana przez nas tematyka zachęci Państwa do kultywowania w środowisku szkolnym wartości takich jak: wolność, patriotyzm, pamięć i szacunek do historii.

Prosimy o dokonywanie rejestracji do 17 maja 2018 r. pod linkiem: http://kuratorium.waw.pl/Konferencja-21-maja-Ostroleka.  O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Z poważaniem

Mazowiecki Wicekurator Oświaty
/-/
Andrzej Sosnowski

 

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 16.05.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Ireneusz Ciak
do góry