Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2018/2019 - Aktualności -

Nawigacja

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2018/2019

Dotyczy informacji o wolnych miejscach w szkołach.

 

Do

Rodziców

i Absolwentów gimnazjów

woj. mazowieckiego

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Mazowiecki Kurator Oświaty informuje, że po rekrutacji zasadniczej i rekrutacji uzupełniającej na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie zostaną opublikowane informacje o wolnych miejscach w szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na terenie województwa mazowieckiego. Ponadto, powołane zostaną punkty informacyjne. Punkty informacyjne zostaną zlokalizowane w Kuratorium Oświaty w Warszawie (Al. Jerozolimskie 32) oraz w Delegaturach.

 

Osoby udzielające informacji na temat rekrutacji:

 

Kuratorium Oświaty  w Warszawie:

Pani Aneta Przygoda

tel. 22 551 24 00 wew. 5064

email: aneta.przygoda@kuratorium.waw.pl

 

Delegatura w Ciechanowie:

Pani Marta Raszkowska-Siuda

tel. 23 6724471 wew. 35;

email: marta.raszkowska@kuratorium.waw.pl

 

Delegatura w Ostrołęce:    

Pani Iwona Murawska

tel. 29 760 42 93 wew. 109

email: iwona.murawska@kuratorium.waw.pl

Pani Jolanta Stachurska

tel. 29 760 42 93 wew. 110

email: jolanta.stachurska@kuratorium.waw.pl

Pani Anna Wiktorska

tel. 29 760 42 93 wew. 111

email: anna.wiktorska@kuratorium.waw.pl

Pani Danuta Zalewska

tel. 29 760 42 93 wew. 108

email: danuta.zalewska@kuratorium.waw.pl

 

Delegatura w Płocku:   

Pani Kinga Ilska-Bylińska

tel. 242626450 wew.101

email: kinga.ilska@kuratorium.waw.pl

 

Delegatura w Radomiu:

Pani Teresa Traczyk

tel. 48 362 09 11

email: teresa.traczyk@kuratorium.waw.pl

 

Delegatura w Siedlcach:          

Pani Irena Bytniewska  

tel. 25 6326300 wew.105

email: irena.bytniewska@kuratorium.waw.pl

Pani Agnieszka Jankowska

tel. 25 6326300 wew.110

email: agnieszka.jankowska@kuratorium.waw.pl  

                               

 

 

         

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 04.07.2018
Data modyfikacji 05.07.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Aneta Przygoda
do góry