Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Dzień Zawodowca w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku - Lokalne wydarzenia związane ze szkolnictwem zawodowym -

Nawigacja

Lokalne wydarzenia związane ze szkolnictwem zawodowym

Dzień Zawodowca w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku

W dniu 2 marca 2016 r. w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku odbyła się impreza mająca na celu promocję szkolnictwa zawodowego, w tym popularyzację zawodów w których kształci szkoła

Powiatowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku zorganizował imprezę, której celem było promowanie szkoły oraz zachęcenie gimnazjalistów do wyboru jednego z kierunków kształcenia znajdujących się w ofercie edukacyjnej szkoły tj. technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik logistyk, technik eksploatacji portów i terminali.

Podczas Dnia Zawodowca, przedstawiono prezentację multimedialną promującą szkołę i zawody w których kształci, pokaz taneczny i występy wokalne uczniów szkoły, pokaz barmański, pokaz kontroli pasażerów i zabezpieczania ładunków, wycieczkę po szkole prezentującą klasy przedmiotowe oraz ich wyposażenie, jak również bogaty program artystyczny przygotowany przez uczniów obejmujący m.in. humorystyczne scenki ukazujące specyfikę pracy w poszczególnych zawodach.

Szkołę odwiedziła w tym dniu, bardzo liczna grupa gimnazjalistów z wychowawcami m.in. z Legionowa, Woli Kiełpińskiej, Nowego Dworu Mazowieckiego, Winnicy, Zegrza, Somianki, Łajsk, Wieliszewa i Serocka.

Wszystkie te działania skierowane na gimnazjalistów, miały zachęcić ich do powiększenia w niedalekiej przyszłości grona społeczności szkolnej i przyczynić się do właściwego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego w skrócie przebieg Dnia Zawodowca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku.

 

 

 

 

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 17.03.2016
Data modyfikacji 23.03.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Renata Świderska
Osoba udostępniająca informację:
Renata Świderska
do góry