Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach - Lokalne wydarzenia związane ze szkolnictwem zawodowym -

Nawigacja

Lokalne wydarzenia związane ze szkolnictwem zawodowym

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach

Udział uczniów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach w olimpiadach, konkursach oraz wymianie międzynarodowej młodzieży.

 W dniu 13 grudnia 2013 r. w Przasnyszu odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym II miejsce zajęła uczennica I klasy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach.

W 2014 r. miała miejsce XLIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego, w której od 5 lat uczniowie tejże szkoły biorą udział z dobrym wynikiem. W tym roku dwóch uczniów szkoły zajęło ex aequo IV miejsce.
 
W dniach 25 maja – 02 czerwca 2014 r. uczniowie szkoły wzięli udział w międzynarodowym programie „Youth in Action – Młodzież w działaniu”, który miał miejsce we Francji i Luksemburgu. Głównym tematem projektu była „Creative Entrepreneurship”. Dzięki uczestnictwu w projekcie młodzież nabyła szereg umiejętności zawodowych, głównie w zakresie przedsiębiorczości, jak również umiejętności międzykulturowych oraz mogła sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Metryczka

19.12.2014
Data publikacji 19.12.2014
Data modyfikacji 26.02.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Renata Świderska
Osoba udostępniająca informację:
Renata Świderska
do góry