Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Nowi przedstawiciele eTwiningu - Edukacja europejska -

Nawigacja

Edukacja europejska

Nowi przedstawiciele eTwiningu

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Krajowe Biuro eTwinning informuje o powołaniu nowej sieci przedstawicieli regionalnych programu eTwinning.

W każdym z województw działają trenerzy warsztatów komputerowych eTwinning. Są to doświadczeni nauczyciele praktycy i pracownicy ośrodków doskonalenia nauczycieli realizujący od lat projekty eTwinning, laureaci licznych konkursów i Odznak Jakości.

Ich zadaniem jest prowadzenie szkoleń komputerowych dla osób chcących dołączyć do społeczności eTwinning, a także tych bardziej doświadczonych, którzy chcą poznać program nieco lepiej i rozpocząć swój pierwszy projekt. Prezentują swoje własne projekty jako przykłady efektywnych i innowacyjnych działań (tzw. przykłady dobrej praktyki) opowiadając o korzyściach płynących ze współpracy międzynarodowej. Pozostają w stałym kontakcie z nauczycielami ze swojego regionu dzieląc się swoim doświadczeniem i pomysłami.

Pełna lista koordynatorów, trenerów kursów online oraz trenerów warsztatów komputerowych znajduje się na  stronie programu.

Metryczka

Data publikacji 15.05.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Barbara Słomczyńska
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Słomczyńska
do góry