Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zapraszamy na konferencję EDUinspiracje - Edukacja europejska -

Nawigacja

Edukacja europejska

Zapraszamy na konferencję EDUinspiracje

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+, Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają do udziału w konferencji EDUinspiracje, która odbędzie się 21 listopada 2016 roku w godzinach 11:00-15:30 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

EDUinspiracje to cykl konferencji regionalnych, których głównym celem jest informowanie w jaki sposób skutecznie i efektywnie wykorzystać fundusze europejskie na realizację zadań oświatowych z uwzględnieniem priorytetów reformy oświaty.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli oświaty, nauczycieli, dyrektorów szkół, kadrę zarządzającą placówkami edukacyjnymi oraz przedstawicieli organów prowadzących.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną dobre praktyki w ramach projektów edukacyjnych. Przedstawione narzędzia pomocne w realizacji zadań i celów wynikających z założeń reformy systemu oświaty w Polsce oraz omówione najważniejsze obszary zmian w kontekście prezentowanej reformy oświaty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja otwarta do wyczerpania miejsc na stronie: www.eduinspiracje.org.pl/konferencje

Zaproszenie i szczegółowy program konferencji znajdują się w załącznikach.

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 10.11.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Pater
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Pater
do góry