Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs filmowy: Moje symbole patriotyzmu - Wypoczynek -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs filmowy: Moje symbole patriotyzmu

Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił kolejny konkurs związany ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Czym jest patriotyzm? Czym jest dla mnie patriotyczna postawa? Jakie zachowania można nazwać patriotycznymi? Mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy uwiecznią odpowiedź na te pytania w krótkim filmie, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie i młodzież od 13 roku życia za zgodą opiekunów. Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiej wypowiedzi nawiązującej do hasła konkursu „Moje symbole patriotyzmu”.

Krótkie filmy (trwające maksymalnie minutę, zapisane w formacie MP4) należy przesłać do 14 września br. na adres niepodleglosc@mazowieckie.pl. Werdykt i ogłoszenie wyników nastąpi do 20 września br.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: sportowa kamera, aparat fotograficzny oraz tablet. Dodatkowo laureaci udzielą wywiadu związanego z ich pracą konkursową, który zostanie opublikowany na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Więcej informacji na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Program Wojewody Mazowieckiego „Moja Niepodległość, Moje Święto, Mój Patriotyzm” sfinansowano w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021.

 

Metryczka

Data publikacji 17.07.2018
Data modyfikacji 16.05.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały MUW
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry