Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

„Hazard? Nie, dziękuję” - kampania Krajowej Administracji Skarbowej - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

„Hazard? Nie, dziękuję” - kampania Krajowej Administracji Skarbowej

Rusza ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna Krajowej Administracji Skarbowej skierowana do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, nauczycieli i rodziców. Organizatorem kampanii na terenie województwa mazowieckiego jest Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.

Celem przedsięwzięcia jest wsparcie nauczycieli w procesie edukacji uczniów i zwrócenie uwagi na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier hazardowych wśród młodzieży, na problemy, które wynikają z ich uprawiania oraz na konsekwencje prawne związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych.

W ramach tego działania planowane jest przeprowadzenie zajęć w wybranych szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

Zajęcia z dziećmi i młodzieżą przeprowadzą pracownicy i funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Warszawie według przygotowanego programu.

Chęć udziału w kampania informacyjno-edukacyjnej  „HAZARD? Nie, dziękuję!” proszę zgłaszać do Izby Administracji Skarbowej w Warszawie – Dział Kontroli Środków Polityki Handlowej na adres mailowy ich.440000@mf.gov.pl do dnia 14 września br., tel. kont. 22 510 48 65, 22 510 47 31.

Metryczka

Data publikacji 05.09.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały KAS
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry