Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja pt. „Interdyscyplinarne Kształcenie w Przedmiotach Przyrodniczych i Ścisłych”. - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja pt. „Interdyscyplinarne Kształcenie w Przedmiotach Przyrodniczych i Ścisłych”.

28 lutego 2018 r. W Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego odbędzie się jednodniowa konferencja edukacyjna pt. „Interdyscyplinarne Kształcenie w Przedmiotach Przyrodniczych i Ścisłych”.

Wydarzenie organizowane przez Centrum Badań Kosmicznych PAN we współpracy z ŁCDNiKP oraz Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli jest częścią projektu edukacyjnego „Od śrubki do satelity – dobre praktyki w nauczaniu fizyki w gimnazjach oraz fizyki z elementami astronomii w szkołach ponadgimnazjalnych”.

Celem spotkania będzie przedstawienie aktualnych trendów w nauczaniu, a dokładnie to nauczanie metodą projektową, aktywizację uczniów i wykorzystanie narzędzi ICT oraz metodykę wprowadzenia treści z pogranicza wielu przedmiotów na zajęciach lekcyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają od organizatorów zestaw opracowanych przez ekspertów materiałów edukacyjnych (gotowe do zastosowania na lekcjach autorskie projekty edukacyjne).

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie projektu

Metryczka

Data publikacji 14.02.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Słomczyńska
do góry