Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Akademia Telewizji Polskiej – klasy patronackie - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Akademia Telewizji Polskiej – klasy patronackie

Telewizja Polska S.A. w ramach prowadzonej Akademii TVP przygotowała ofertę skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Oferta adresowana jest w szczególności do liceów ogólnokształcących prowadzących kształcenie w klasach o profilu dziennikarskim, dziennikarsko­historycznym, dziennikarsko-artystycznym, filmowym, a także do techników prowadzących naukę zawodu w branży elektronicznej, telekomunikacyjnej oraz elektrotechnicznej.

TVP oferuje m.in. możliwość udziału uczniów w zajęciach zorganizowanych w Akademii Telewizyjnej prowadzonej przez najlepszych specjalistów i trenerów, możliwość odbycia praktyk wakacyjnych i weekendowych w wielu działach oraz organizację zjazdów i obozów szkoleniowych.

Propozycja współpracy szkół z TVP obejmuje również specjalistyczne doradztwo skierowane dla nauczycieli, opiniowanie szkolnych projektów i przedsięwzięć z dziedziny mediów, a także organizację e-learningowych kursów wspierających naukę zawodów z szeroko pojętej branży telewizyjnej.

Więcej informacji na ten temat udziela Pan Marek Łagowski, Akademia TVP, telefon: 601 600 968, e-mail: marek.lagowski@tvp.pl.

W załączeniu szczegółowe informacje. 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 28.12.2017
Data modyfikacji 28.12.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry