Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Studiuj w USA: nabór do programu EducationUSA Poland - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Studiuj w USA: nabór do programu EducationUSA Poland

Ambasada USA oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zapraszają uczniów klas II liceum lub III technikum zainteresowanych studiami w USA do udziału w Programie Doradczym EducationUSA Poland. Zgłoszenia należy przesyłać do 7 stycznia 2018 r.

Uczestnicy Programu pod opieką doświadczonych doradców edukacyjnych przez rok będą przygotowywać się do aplikowania na studia undergraduate w USA. Dzięki ich wsparciu polscy kandydaci na studia w USA nie będą sami w nieco bardziej skomplikowanym od europejskiego procesie składania podań. Spotkania z doradcami będą organizowane wirtualnie, za pośrednictwem platformy Google Classroom raz w miesiącu.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, uczniowie muszą wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Przyjęci w obecnej edycji programu uczniowie, podejmą naukę w USA w roku akademickim 2019-2020.

Więcej informacji i warunki uczestnictwa dostępne są pod linkiem www.educationusa.pl/program-doradczy oraz na stronie Ambasady USA.

Uczestnicy poprzedniej edycji programu studiują obecnie na takich uczelniach jak New York University, University of Chicago, Hult International Business School czy Babson College Otrzymali również pełne lub częściowe stypendia.

 

 

Metryczka

Data publikacji 19.12.2017
Data modyfikacji 19.12.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Ambasady USA
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry